WEB TASARIM

SİTE BAYİ web tasarım ajansı, optimum bütçe prensibine bağlı kalarak benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin  içerik ile desteklenerek sunulması istenen konsept ve bilgilerin estetik ve teknik uyumunu yakalayan projeler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri;

SİTEBAYİ web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

1- Firma beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefleri ve sunulmak istenen konsepti belirler.
 
2- Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. 
 
3- Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
 
4- Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. İçerik seçimi ve site yönetimi gibi en az web tasarım kadar önemli iki unsur vardır. Web sitesinin yayınlanması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, SİTEBAYİ web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.
 
5- Web sitesinin yayınlanması, hedef ziyaretçi kitlesine ulaşmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Ajansımız Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış mimarinin doğal sonuçları olarak SEO uyumlu WEB altyapısı garantisi vermektedir.
 
6- SiteBayi talebinize göre web sitenizin hedef kitlenize ulaşmasını, İnternet reklamcılığı hizmetleri ile mümkün kılmaktadır.